PDA

View Full Version : Cowboy Bebop....

SpeedSnake
23rd July 2007, 17:31
Cine stie animeul dat impartasitiva impresiile...mie personal mia placut pentru ideile si storyline-ul destul de matur...si insasi animeul e desenat foarte frumos...

BlackCross
24th July 2007, 02:18
Îl am deja de vreun an pe DVD... încă n-am ajuns la el... :full:

RadicalD.
24th July 2007, 10:55
Îl am deja de vreun an pe DVD... încă n-am ajuns la el... :full:

lasa totul ce faci acum si dute si-l priveste.Cawboy Bebop este ceva ce nu trebuie omis

Kratos
24th July 2007, 11:03
El il va privi si eu il voi privi. Problema e ca sunt atitea anime-uri si uneori nu shtii de care sa te apuci.:beautiful:

RadicalD.
24th July 2007, 11:11
Exista filmuri care trebuie sa vizionate chiar daca nu-ti plac filme,exista jocuri in care trebuie sa te joci chiar daca nu-ti plac jocuri si exista anime care TREBUIE sa privesti chiar daca ai de privit altele

Kratos
24th July 2007, 11:22
Exista filmuri care trebuie sa vizionate chiar daca nu-ti plac filme,exista jocuri in care trebuie sa te joci chiar daca nu-ti plac jocuri si exista anime care TREBUIE sa privesti chiar daca ai de privit altele

uuuu, nu sunt deacord. Daca mie nu-mi place filmul -nu-l mai privesc niciodata, daca nu-mi place joaca, ca de exemplu - Battlefield sau MU nu joc in ele. Dar cu animeurile e alta problema - inca niciodata nu mi-am insuflat ca trebuie sa privesc chiar daca nu-mi place.:pissed: Eu li-as privi pe toate:sohappy:, dar nu le poti viziona simultan. Fiecare anime il pui la rind.

SpeedSnake
24th July 2007, 13:36
da cine stie Cowboy Bebob nu mai are inca vreun season sau ceva..ca cam imi pare rau de sfirsit..:tears:

RadicalD.
24th July 2007, 13:53
uuuu, nu sunt deacord. Daca mie nu-mi place filmul -nu-l mai privesc niciodata, daca nu-mi place joaca, ca de exemplu - Battlefield sau MU nu joc in ele. Dar cu animeurile e alta problema - inca niciodata nu mi-am insuflat ca trebuie sa privesc chiar daca nu-mi place.:pissed: Eu li-as privi pe toate:sohappy:, dar nu le poti viziona simultan. Fiecare anime il pui la rind.

eu vorbesc de unele filme si unele jocuri

Carrot
24th July 2007, 19:09
лол))
опять бы кайф обломал, если бы заглянул сюда до того как посмотрел. есть нудноватые места, но, в основном, хорошее аниме :)

BlackCross
24th July 2007, 22:06
El il va privi si eu il voi privi. Problema e ca sunt atitea anime-uri si uneori nu shtii de care sa te apuci.:beautiful:
+1 La moment privesc Ikkitousen, si in lista de asteptare sunt inca vreo 4 FULL-uri care au prioritate asa ca la CB nu degraba voi ajunge.

You're some kind of masochist!? O_o

REDDEVIL
25th July 2007, 18:41
am pus yo' o data pe torrents tot animeul shi cu specialz-uri shi pot spune un lucru sigur: "MUST FUCKIN' SEE!" Cowboy Bebop este unul din cel mai "stialat" anime shi are un story line excelent..asha ca lasatzi tot balta shi vizionatzi Cowboy Bebop...
P.S> alt sezon nu o sa existe am citit intr-un interviu cu regizorul de pe saitul official al animeului...pacat, dar shi eu sunt deacort ca asha e mai bine..
P.s.s. I'm back! :dribble: Miss me?:)

adrian1369
26th February 2008, 13:33
Lam privit merita de vazut 8/10

ziGGy
26th February 2008, 16:41
one of my favourite anime's
10/10

Spike rlz :)

Ryuu
26th February 2008, 22:19
Unul dintre primele animeuri pe care le-am vazut.Imi plac cintecele (desi ascult doar rock).Storylineul e foarte reusit.Actiunea si efectele speciale sunt folosite la momentele potrivite.Cei care inca nu l-au privit,nu trebuie sa ezite:)