PDA

View Full Version : Need for Speed: Pro Street

BeyonDeath
1st December 2007, 22:32
BlackCross, La inceput am crezut ca the best racing game is NFS Pro Street!! Apoi mam jucat in Colin Dirt!! shi miam schimbat parerea!! + 10 Colin rupe pina acum!! Asha un realizm niciodata nu am vazut!

BlackCross
1st December 2007, 23:02
BlackCross, La inceput am crezut ca the best racing game is NFS Pro Street!! Apoi mam jucat in Colin Dirt!! shi miam schimbat parerea!! + 10 Colin rupe pina acum!! Asha un realizm niciodata nu am vazut!
"Interesante" pareri ai tu... Pro Street sucks...

BeyonDeath
2nd December 2007, 14:37
Inseamna ca nu ai inteles esenta la pro street! Ma rog.... pina la urma fiecare are parerea lui

BlackCross
2nd December 2007, 15:14
Inseamna ca nu ai inteles esenta la pro street! Ma rog.... pina la urma fiecare are parerea lui
Şi care e esenţa cea invizibilă a Pro Street? Care to explain?

BeyonDeath
2nd December 2007, 15:46
Da, in primul rind un plus mare e ca e cu totul si cu totul altceva decit precedentele!Are un interface nou, faptul ca pentru fiecare tip de racing folosesti diferite masini ceea ce sporeste realitatea, iar in celelate NFSuri cu o singura masina faceai si Drag si Drift...(Nu e posibil asa ceva, ori una ori alta). Imi place ca actiunea se petrece ziua ci nu nopatea, Damageul la masina este real, Fetele de la start is mai hot, personajele sunt mult mai reale! Si cel mai tare ce imi place in Pro Street este Showdownul!

Mikey
6th December 2007, 20:59
Mwahaha!Care personaje? Din toate personajele sunt dora doua modele, un Dj mdeiocru shi Ryo, shi personajul tau (cap_de_tinichea).Serios, le era chiar greu sa faca pe 4 Elite Kings? Shi sa adauge un pic de scenariu? Chiar shi Carbon cit de scribos nar fi e mai bun la capitolul scenariului. Mai departe. Se promitea un autosculpt cu muuuult mai avansat. Bullshit. 4 capote simple shi 4 cpoii a sale din fibre de carbon cu optiuni de autosculpt mai rele can carbon. 4 seturi de body ( iar la unele nici 4 nu sunt) cu doar o optiune la majoritatea din ele. Sau ei credeau ca un million de vinyls o sa ascunda asha neajunsuri? Puteau ei macar pina la urmasa faca ca modelul sa fuga la o parte nu sa dispara inainte sa iasa din viziunea mea? Shi astai spuneai ca e best racing game ever? Pleaase...
This game sucks hairy ballz.

REDDEVIL
7th December 2007, 04:03
well... e o "gura de aer proaspat" dupa MW shi Carbon... unica ce bucura e Driftingul - mult mai real decat in celelate "serii" precedente. shi sa schinbat controlul putzin la volan se vede ca au mai lucrat putzin mai mult pentru cei ce detzin "asha" aparate... in rest sucks...

BlackCross
7th December 2007, 04:28
well... e o "gura de aer proaspat" dupa MW shi Carbon... unica ce bucura e Driftingul - mult mai real decat in celelate "serii" precedente. shi sa schinbat controlul putzin la volan se vede ca au mai lucrat putzin mai mult pentru cei ce detzin "asha" aparate... in rest sucks...
Şi tu deţii "aşa" aparat? :crafty:

REDDEVIL
8th December 2007, 01:01
Şi tu deţii "aşa" aparat? :crafty:

O.o n00b didn't knew that? ...well is Logitech Momo Racing :moe:

SOCOL
10th December 2007, 00:04
сасцет нагибаяз!

SOCOL
12th December 2007, 02:23
http://ae-92.blogspot.com/2007_06_01_archive.html

пля...вот такие винилы надо юзать а не ту заезженнуюхуйню что нам предлагает нфс...

REDDEVIL
12th December 2007, 03:49
http://ae-92.blogspot.com/2007_06_01_archive.html

пля...вот такие винилы надо юзать а не ту заезженнуюхуйню что нам предлагает нфс...

So so! +100! XD .... but were is hentai? or tentacles? :hehehe: