PDA

View Full Version : ChatBox

Slade
28th January 2008, 03:46
Модерам сайта адресованно )
Здрасте) А вы вот не думали установить ChatBox как на некоторых форумах , ну так - чтоб не писать сто раз в ПМ или флудить между собой оффтопиком? Just a suggestion < думаю было бы интерестней так :) а вы с каким мнением?

REDDEVIL
28th January 2008, 04:16
Cred ca e o idee buna, eu personal nu vad nici o data cand imi vine un mesaj nou in PM (pe TMD e clar dintr-o data ca ai mesaj) cred ca este necesar asha un topic.

BlackCross
28th January 2008, 11:00
Cred ca e o idee buna, eu personal nu vad nici o data cand imi vine un mesaj nou in PM (pe TMD e clar dintr-o data ca ai mesaj) cred ca este necesar asha un topic.
Change your browser. La mine, ca si la toti, apare pop-up window care notifica despre mesaj.

Ontopic: Asta e forum, nu e chat, si asa se scrie putin la tema, daca va mai fi si chat nu se va mai scrie defel.

REDDEVIL
28th January 2008, 14:23
propui sa trec inapoi pe IE? http://www.torrentsmd.com/pic/smilies/sarcastichand.gif Nice joke!

Kratos
28th January 2008, 15:16
Change your browser. La mine, ca si la toti, apare pop-up window care notifica despre mesaj.

Funny. Eu folosesc Gran Paradiso (from the creators of Fire Fox) şi încă niciodată nu am văzut nici un pop-up. Unica metodă de verificare e să observ partea de sus-dreapta PM Unread...

BlackCross
29th January 2008, 00:51
propui sa trec inapoi pe IE? http://www.torrentsmd.com/pic/smilies/sarcastichand.gif Nice joke!
Eu am stat mult timp pe IE7. It's not bad.

Funny. Eu folosesc Gran Paradiso (from the creators of Fire Fox) şi оncă niciodată nu am văzut nici un pop-up. Unica metodă de verificare e să observ partea de sus-dreapta PM Unread...
Eu folosesc FF fără modificaţii şi totul îmi merge perfect, nu doar Akiba.

REDDEVIL
29th January 2008, 01:18
Eu am stat mult timp pe IE7. It's not bad.

din pacate...nu mi-a placut:chant:

Slade
29th January 2008, 02:58
Nu sunt de acord cu BC ca nu vor fi posturi in Topicuri din cauza Chat-ului , Chat-ul ne va servi ca " a easy conversation " adica se poate reduce de la salut pina la faptul raspunderii la intrebarea "cum viata/как дела" ideea consta in faptul ca - sa nu scriem in PM intrebari de o mie de ori si sa nu postam Offtopic ci putem sa ne reducem la ChatBox.
Totusi - Your the one in charge here , so either way you decide it - i will respect the rules anyways...

BlackCross
29th January 2008, 11:37
Defapt daca doresti sa conversezi cu o persoana, si persoana data se arata disponibila pai isi posteaza in profile adresele la messenger, sau chiar daca nu le are dar crezi ca ar vrea sa converseze cu tine le poti cere in PM.